SumyTechService Montessori
Я родился - Ваш новорожденный - 26.08.2012
Кріобанк пуповинної крові. Зберігаємо найдорожче. Просмотров: 5688

Здоров'я - найбільше багатство людини. До недавнього часу фраза «берегти здоров'я» асоціювалася виключно з необхідністю стежити за харчуванням, уникати шкідливих звичок, займатися спортом. Безумовно, все це потрібно і актуально для будь-якого часу і віку. Але сьогодні здоров'я можна зберегти і у прямому сенсі. Для цього існують спеціальні кріобанки.

У пуповинній крові новонародженого та плаценті містяться унікальні стовбурові клітини, дія яких на організм справді вражає. Маючи набагато більшу здатність до розмноження, поділу і диференціації, ніж стовбурові клітини кісткового мозку, клітини пуповинної крові успішно відновлюють пошкоджені ділянки органів і тканин, оздоровлюючи і омолоджуючи організм.

Людина, яка має в кріобанку запас власних стовбурових клітин, може вирішити проблеми зі здоров'ям набагато швидше і простіше. Не треба витрачати дорогоцінний час на пошуки донора, адже такі стовбурові клітини на 100% сумісні з організмом власника. Навіть якщо необхідності використовувати стовбурові клітини для лікування певних захворювань протягом життя не виникає, ними можна скористатися в зрілому віці для відновлення імунітету і сил.

У розвинених країнах світу прагнуть забезпечити збір пуповинної крові і плаценти для всіх громадян. Жителі США і Європи чудово обізнані про можливості і перспективи стовбурових клітин і прагнуть забезпечити свою сім'ю безцінною біологічною страховкою.

В Україні Перший Кріобанк стовбурових клітин пуповинної крові було створено у 2003 році в Інституті клітинної терапії (м. Київ). Від самого заснування там працюють провідні українські вчені. Кріобанк очолила учений, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Галина Степанівна Лобинцева, автор передових методик кріоконсервування клітин. Ще в 1991 році Галина Степанівна була вшанована званням Лауреата державної премії за розробку методів кріоконсервування стовбурових кровотворних клітин для клінічного використання.

На даний момент Інститут клітинної терапії - єдиний кріобанк в СНД, що є членом Міжнародної асоціації клітинної терапії (International Society for Cellular Therapy).

Співробітники Інституту клітинної терапії постійно досліджують нові можливості стовбурових клітин. Вони досягли значних успіхів в лікуванні таких захворювань, як цукровий діабет, гепатити і цироз печінки, облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок, хронічна серцева недостатність.

Стовбурові клітини, збережені в Кріобанку Інституту клітинної терапії найчастіше застосовуються в клінічній практиці в нашій країні. Вже зафіксовано більше 200 використань стовбурових клітин провідними медичними установами країни: Інститутом педіатрії, акушерства та гінекології АМНУ, Інститутом серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова АМНУ, Інститутом молекулярної біології і генетики НАНУ, Національною медичною академією ім.П.Л. Шупика, Національним інститутом хірургії і трансплантології АМНУ ім.О.О.Шалімова

Також Інститут клітинної терапії - перша і єдина медична установа в Україні, що надає послугу «Кріоконсервування плаценти». Екстракт плаценти - унікальний імуностимулюючий препарат. Його основна перевага в тому, що він не вимагає строгої генетичної сумісності і гарантовано підійде для всіх членів сім'ї. Екстракт плаценти стимулює процеси загоєння ран і пошкоджень тканин внутрішніх органів, проявляє протипухлинну активність, має імуномодулюючий ефект (нормалізує стан імунної системи), усуває порушення статевої функції і репродуктивної системи, а також активізує власні стовбурові клітини людини і сприяє омолодженню.

За 9 років існування Першого Кріобанка стовбурових клітин пуповинної крові вже тисячі українських сімей скористалися його послугами зі збору, кріоконсервування і зберігання пуповинної крові. В 2010 році Кріобанк Інституту клітинної терапії було розширено. Підготовлені додаткові приміщення, в яких встановлено найсучасніше і найпотужніше обладнання. Впроваджено нову послугу «Кріоконсервування оваріальної тканини», що орієнтована на жінок з синдромом видалених яєчників і тих, що перенесли химіо- і променеву терапію, з метою відновлення гормональної і репродуктивної функцій.

На сьогодні Інститут клітинної терапії - єдиний з банків пуповинної крові, що має ліцензію на «діяльність банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини».

За допомогою сучасних інтернет-технологій можна особисто переконатися в надійності, високотехнологічності та інноваційності процесів, що відбуваються в Кріобанку. На сайті Інституту клітинної терапії створений спеціальний сервіс: відеотрансляція з Кріобанку. З його допомогою батьки, що зберегли пуповинну кров своєї дитини, майбутні батьки, що вивчають інформацію про послугу, а також просто користувачі Інтернету в режимі реального часу зможуть подивитись, що відбувається у Кріобанку і як здійснюється процес виділення, кріоконсервування і зберігання стовбурових клітин пуповинної крові.

Відповідальність банку перед клієнтами застраховано на 1 000 000 гривень!

Сьогодні в усіх регіонах України працюють представники Інституту клітинної терапії, тому навіть у мешканців найвіддаленіших куточків нашої країни є можливість зберегти стовбурові клітини пуповинної крові своєї дитини.

Україна, 03680, г. Київ

пр. Космонавта Комарова, 3

(Медмістечко)

Тел.: (044) 207 9 207

0 (800) 50-11-64 Дзвінки в межах України зі стаціонарних телефонів БЕЗКОШТОВНО

http://www.stemcellclinic.com/

info@stemcellclinic.com

Представник Інституту клітинної терапії в місті Суми: (050) 327-72-97

На правах рекламы

 

Ключевые слова: здоровье (12), кровь (3), новорожденный (8)
Класс!
Комментарии(5)
Олюрка
*
Новичок
Оффлайн
Пол :Женский
12.10.2012 14:15
Было бы замечательно, если бы наше государство хоть отчасти финансировало семьи, которые хотят сберечь пуповинную кровь. Увы для рядовой семьи это очень большие деньги!!!!
Jasmin
**
Пользователь
Оффлайн
Пол :Женский
22.10.2012 17:55
интересно сколько это стоит?
sweetval
*
Новичок
Оффлайн
31.10.2012 11:21
В 2010 году у нас родилась дочка и мы воспользовались услугами криобанка. Анализ крови на пригодность к крионированию стоил 900 гривен. 5000 грн. единоразовая плата. Теперь мы платим 150$ ежегодно за ее хранение. Вобщем не дешево.
sweetval
*
Новичок
Оффлайн
03.11.2012 09:47
Рожала я в Смуах на Дзержинке. Кровь собрала доктор в специальный пластиковый пакет. Пакет положили в термосумку (ее присылают после того как вы подписали договор) и представитель клиники забрал его и отправил в Киев. Договор я подписала в 27 недель беременности. На тот момент представителем института клеточных технологий у нас в городе был Кравцов - директор роддома на Дзержинке.
Nika1988
**
Пользователь
Оффлайн
12.11.2012 13:07
Лучше бы государство дотировало эту область научи чем выкидали миллионы на псевдо лекарства.Вот случай из США: в США у молодой пары родилась девочка, которая была безнадежно больна лейкозом, и для того чтобы ей восстановить клеточный состав, необходимы были стволовые клетки, но к сожалению, при родах их никто не думал консервировать. Где их взять? Вернуться назад на машине времени? Но это невозможно. У мамы и у папы не взять. Врачи рекомендовали родителям родить еще одного ребенка, родился братик, у него были взяты стволовые клетки. Они оказались идентичными. Таким образом младший братик спас свою сестру – это факт, который имеет мировую известность.
 
Личный кабинет
Авторизация:
Логин:   
Пароль: 
Запомнить меня: 
Наши победители
Фотоконкурс: Ф/К "Лето в ладошках"
Автор:Milena
Другие конкурсы
- Ф/К "Цветущий май"
- Ф/К "От улыбки станет всем светлей"
- Ф/К "Снеговик-снеговичок"
Сейчас на сайте
Главная Фотоконкурсы Каталог Форум Реклама Обратная связь
Вверх
ВВЕРХ
Вы получили 0 личных сообщений. Прочитать
Закрыть