vertex24 onclinic.ua vertex24
Общая информация - О клубе - 05.02.2010
Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю - територія успіху Просмотров: 17211

Шановні батькі! Дорогі діти! 

Ми працюємо для вас. Творимо особливу країну, ім’я якої Позашкілля. В обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю діє закон: кожна дитина – талановита, кожна дитина – неповторна.

Юні сумчани, юні громадяни міст і районів області знаходять у закладі заняття на будь-який смак, упевнено йдуть до обраної мети під керівництвом досвідчених педагогів. Тим же, хто ще робить вибір, говоримо: ми чекаємо на вас, на нашій території успіху.

До структури Центру входять інформаційно-методична, психологічна служби та 9 навчально-виховних відділів: екскурсійно-краєзнавчий, туристсько-спортивний, художньо-естетичний, декоративно-ужитковий, еколого-натуралістичний, техніко-технологічний, науково-дослідницької роботи учнівської молоді, раннього творчого розвитку, організаційно-масової роботи.

Перемог вам, юні друзі! Задоволення від співпраці з педагогами, спілкування з ровесниками. Будемо разом творити і вірити: центр – означає бути в центрі подій, життя, неспокою. Бути першими і кращими!


З повагою Л.В. Тихенко, директор
Сумського обласного центру позашкільно
ї освіти та роботи з талановитою молоддю,
 кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України

 

На базі Центру працює клуб сімейного дозвілля.

Заняття проходять щонеділі з 14.00 до 18.00.

Унікальність нашого клуба полягає в тому, що до нас може завітати вся родина і знайти цікаве заняття за смаком.

Заняття проходять по групам. Для мам і старших дітей ми пропонуємо взяти участь у майстер-класах з креативного сучасного рукоділля (квілінг, робота з тканиною, стрічкова вишивка, декупаж, кракелюр, писанкарство, флористика та фітодизайн). Діти молодшого шкільного віку (5-8 років) разом з вихователями виготовляють  різного виду вироби, грають в розвиваючі ігри та відвідують спортивні заняття.

Діти дошкільного віку (2-4 роки) займаються виготовленням нескладних виробів. Вихователі роблять акцент на розвиток дрібної моторики, фізичний розвиток (фізкультхвилинки), розвиток мовлення в ігрових формах.

Незабаром плануються заняття для пап, вони будуть займатися з керівником технічного профілю в спеціально обладнаних майстернях,  з керівниками спортивно-туристського напряму опанують туристичні вузли та переправи, візьмуть участь у змаганнях.

Також плануються сімейні виїзди на природу, екскурсійна програма по м. Суми та області. Будуть проведені родинні тематичні свята (8 березня, 23 лютого, Пасха та інші), а також сімейні змагання та вікторини.


Завітайте до нас!

Наша адреса: м. Суми, вул. Августовська,14, Аерофлотська,1.
Тел. координатора – 0509464763.  

Класс!
Комментарии(1)
myra
*
Новичок
Оффлайн
10.05.2015 23:46
Хорошо, что организовываются такие мероприятия.
 
Главная Фотоконкурсы Каталог Форум Реклама Обратная связь
Вверх
ВВЕРХ
Вы получили 0 личных сообщений. Прочитать
Закрыть