Сумытехсервис

Автор Тема: Вчимося "ПОЗУВАТИ" (для наших моделей в день їхнього весілля і не тільки :-)  (Прочитано 1030 раз)

Оффлайн Lyuda M

• Пользователь
  • **
  • Спасибо
  • -Сказано: 0
  • -Получено: 10
  • Реальное имя: Людмила
Поради фотомодел ям
На думку відомого фотомайст ра Жиля Бенсімон , 60 % успіху фотографі ї залежить від моделі. Справа ж фотографа зуміти відобрази ти це .
1 . Насампере д раз і назавжди запам'ятайте: на знімально му майданчик у командуют ь фотограф і стиліст. Справа моделі - виконати задумане авторами сюжету , використо вуючи максималь но свої майстерні сть і досвід.
2 . Головне - не бути скутою .
3 . Не дивуйтеся і не протестуй те, коли фотограф робить кадр ( на вашу думку ) в невідпові дний момент. Йому видніше.
4 . Одне з основних засобів , до якого вам доведетьс я вдаватися постійно , - це мистецтво перевтіле ння. Будьте природні і невимушен і - фотограф Вас не з'їсть , він добрий.
5 . Працюйте з мімікою , тренуйтес я у дзеркала , тренуйтес я завжди , коли є можливіст ь. Найчастіш е награніст ь і позерство псують навіть дуже добре поставлен і кадри.
6 . Перед зйомкою заздалегі дь зніміть всі ланцюжки , сережки , каблучки / весільні обручки ! / ( Якщо звичайно це не знімальни й інвентар) .
7 . Не треба важких напружени х поглядів в камеру. Хоча вульгарни х / з серії: «візьми мене прямо тут ...» / теж не потрібно ... Незакінче ність , недомовле ність , агресивна сексуальн ість , відвертіс ть - це так, але без непристой ностей . Не виходить дивитися інакше, краще просто відвернис я . На крайній випадок завжди можна одягнути окуляри , або очі пов'язкою зав'язати.
8 . Не приймайте пози з Камасутри . Їх краще використо вувати в іншій ситуації ...
9 . Не намагайся пити з шийки пляшки та / або курити сигари. Робити це фотогеніч но можуть одиниці .
10 . Для того щоб риси обличчя були більш виразними , макіяж повинен бути , тобто значно яскравіше , ніж той , який Ви наводите щодня. Але в той же час на фотографі ї не повинно бути видно перебору.
11 . Щоб губи виглядали повніше , користуйт еся помадою . Від темних тонів губи будуть здаватися тонкими , а вираз обличчя , відповідн о, злим. Однак світла помада на чорно- білому зображенн і загрожує злитися з кольором обличчя , і ви залишитес я зовсім без губ. Є компроміс . Щоб зробити губи більш пухкими , на їх середину наносять помаду трохи світліше , а бічні частини і контур губ профарбов ують більш темною помадою. Тільки перехід повинен бути дуже плавним.
12 . Тональний крем і коректуюч ий олівець ніхто не відміняв. І червоних плям видно не буде і нерівност ей на шкірі. В ідеалі краще нанести тон не тільки на обличчя , але і на шию , декольте , плечі , мочки вух і кисті рук. Після нанесення тональног о крему шкіру слід припудрит и , інакше від спалаху на ній може з'явитися жирний блиск. Рум'яна краще використо вувати абрикосов ого або коричнево го відтінків - вони додадуть вилицям правильни х рельєф.
13 . Якщо вам хочеться , щоб на фото ваш ніс здавався більш мініатюрн им і вузьким , нанесіть на бічні поверхні і крила носа тон темніший, а на фронтальн у поверхню - лінію світлішою . Сподіваюс я зрозуміло , що тональний перехід має бути плавним і симетричн им.
14 . Щоб вкоротити занадто довгий ніс , візьміть пудру на пару тонів темніше основного фону. Проведіть спонжем з темною пудрою по перегород ці носа між ніздрями до самого його кінчика . За допомогою тієї ж пудри або рум'ян ( от це в чорно- білому виконанні дійсно не важливо) можна зробити обличчя візуально тонше , приховавш и пухкі щічки . Відтіняти мете темною пудрою або рум'янами нижню бічну частину вилиці. Іншими словами , все те , що ви вважаєте зайвим.
15 . Якщо плануєте знімати портрети , але особливу увагу приділіть очам. Збільшити їх можна олівцем у колір очей.

Основні пози в різних серіях ви зможете перегляну ти на цьму сайті: http://natalia-surin.com.ua/21-poza-dlya-s-emki-molod..
Я вибачаюсь !! якщо не дозволяєт ься висвітлюв ати інші сайти я відредакт ую тему та видалю посилання на сайт!!!!

Вверх
ВВЕРХ