Дерматолог Кулемза
Щоденник враженьБлагодійна соціальна програма "Тонна добрих речей"

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Тошка-Капитошка

 • Постоялец
 • ***
  • Повідомлень: 295
  • Стать:Жіноча
  : 60   : 110
Благодійна організація "Громадський фонд "Суми" повідомляє про запровадження нової благодійної соціальної програми "Тонна добрих речей". Суть ініціативи полягає у встановленні на території міста контейнерів для збору вживаних речей (одягу, взуття, книг, іграшок) із наступною передачею їх окремим категоріям наших співгромадян, що потребують даного виду допомоги (малозабезпечені, утриманці будинків-інтернатів чи пансіонатів, солдати АТО та ін.).
Попит на дану ініціативу у місті Суми є: на Фонд постійно приносять речі із запитанням "Чи допомагаєте ви речами малозабезпеченим? Можливо, підкажете, хто займається?". Такі питання задають вживу в офісі, телефонують, пишуть в приват на сторінку фонду. Відповідаючи на запити громади, було прийнято рішення розпочати новий соціальний проект.
В наш час в Україні багато бідних людей і ми чекаємо гуманітарної допомоги з інших країн, не використовуючи при цьому можливість внутрішньої взаємодопомоги. Кожну річ, яка має пристойний вигляд та якою ви вже не користуєтеся, можна кинути в контейнер, а організація, що займатиметься цим професійно, знайде їй належне застосування.
Аналогічні проекти діють майже у всіх країнах Європи, запроваджені в кількох містах Західної України (Львів, Рівне, Вінниця). То чому б нашому рідному місту не стати піонером на теренах Східного регіону.
Реалізація зазначеної програми здійснюватиметься за рахунок коштів благодійників та роботи волонтерів.
Долучайтеся! Добрі справи робити легко.
https://www.google.com/maps/d/edit?hl=uk&authuser=0&mid=1SmGBbU_SyomfZRDZmXDnA6zN2ro


Offline Тошка-Капитошка

 • Постоялец
 • ***
  • Повідомлень: 295
  • Стать:Жіноча
  : 60   : 110
группа на фейсбуке "Тонна добрих речей - Суми" https://www.facebook.com/groups/700860800017404/

Перша партія речей з благодійних контейнерів http://tv.sumy.ua/persha-partiya-rechej-z-blagodijnyh-kontejneriv/