Сумытехсервис

Автор Тема: Безкоштовні "Дитячі суботи"для наших діток . 7 квітня квест "Пригоди Великоднього Кролика"  (Прочитано 4749 раз)

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо
  • -Сказано: 4
  • -Получено: 208
Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 7 років на майстер-клас зі створення книжечки спогадів до 10-річчя Книгарні «Є», що відбудеть ся 23 грудня. Початок – о 14:00.

Минає 2017 рік, який приніс дорослим і малечі безліч нових відкритті в, вражень та прочитани х книжок. А ще цей рік особливий для сотень тисяч українців, адже 10 років тому відкрилас я перша Книгарня «Є» у Києві.

З нагоди 10-річчя мережі Книгарень «Є» запрошуєм о наших маленьких читачів пізнати процес книговида вництва власними руками – разом із досвідчен им майстром кожен створюват име невелику книжечку, малюватим е ілюстраці ї, писатиме спогади та цікаві тексти, а головне – дітлахи отримають приємні сувеніри з нагоди дня народженн я Книгарні «Є»!

Попередня реєстраці я – 066 424 47 68 (Наталя Лебедь).

Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо
Книгарня «Є» запрошує дітей віком 5-8 років та їхніх батьків на інтеракти вний захід «Хто співає “Тра-ля-ля”?» – вас чекає читання уривків казки Турбйорна Еґнера «Клатремус та інші звірята з лісу на пагорбі» (видавницт во «Круговерть»), заняття з музичної грамоти та майстер-клас зі створення маракаса. Захід відбудеть ся 13 січня. Початок – о 12.00.

Якщо ви ще не чули запальних пісеньок найвеселі шого у всьому світі Мишенятка Клатремус а, не смакували знаменити х імбирних пряників Зайця-пекаря, не тікали від розбишаки Лиса Мікаеля, то ви ще не бували по-справжньому у Лісі на Пагорбі. Казка, познайоми тись з якою ми пропонуєм о маленьким сумським читайлика м, – кумедна і добра історія про життя лісових мешканців, які веселятьс я, співають, працюють і намагають ся зробити свій Ліс кращим.   
Як виникає музика? Відповідь на це питання шукатимем о з учасникам и «Дитячої суботи», спробуємо видобути звуки з різномані тних музичних інструмен тів і створимо свій власний маракас. А ще багато співатиме мо, адже пісеньки Мишенятка Клатремус а та його друзів усім до душі.
Реєстраці я за номером 066 424 47 68 (Наталя Лебедь).

Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Вхід вільний.

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо

Книгарня «Є» та ГО «Центр розвитку території та соціально го маркетинг у «Триторія» запрошуют ь дітей віком від 8 років та їхніх батьків, бабусь, дідусів, братиків та сестричок на родинну гру «Загадкові та прекрасні Суми», що відбудеть ся 27 січня. Початок – о 12.00.

Маємо нагоду помандрув ати обласним центром: загадкови м, невідомим, таємничим і таким рідним. Подивитис ь іншим поглядом на звичні будинки і дворики, позагляда ти у найвіддал еніші закутки, побачити щось нове та незнане у вже давно відомому. Відчути ритм міста, послухати його голос, побачити його серце. Допоможе нам у цьому унікальна інформаці йна освітньо-краєзнавча гра-лото «Загадкові та прекрасні Суми». 120 запитань та ілюстраці й, які допомаожу ть більше дізнатися про видатних людей та краєзнавч і об’єкти міста, його минуле і теперішнє .
Не просто грати – розвивати ся, адже інтелекту альні ігри гарно розвивают ь мовленнєв і навички, інтелект, увагу, логічне мислення, здорове сприйнятт я і фотографі чну пам'ять. Навчають порівнюва ти, аналізува ти, класифіку вати, узагальню вати, розвивают ь навички роботи у команді, формують гармонійн о розвинену особистіс ть. І головне –дають змогу весело та пізнаваль но провести час з найрідніш ими нам людьми.
До участі запрошуют ься родинні команди: мінімальн а кількість – 2 учасники: дорослий+дитина, максималь на – 4.
Обов’язкова реєстраці я команд за телефоном 066 4244768 Наталка Лебедь.
Приз – комплект гри, який отримає на згадку команда-переможець.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.

Онлайн y@nik

• Гуру форума
  • Спасибо
  • -Сказано: 683
  • -Получено: 656

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо
Книгарня «Є» та майстерня дитячих свят «Смайлик» запрошує дітей віком 5-7 років на веселий квест «Таємниця великоднь ого кролика» за мотивами книжки Женев’єви Юр’є «Веселий карнавал» (видавницт во «Читаріум»). Захід відбудеть ся 7 квітня. Початок – об 11.00.

Сумські читайлики вже знайомі з сімейство м непосидьк ів-кроликів. Кульбабка, Вогник,, Розмаринч ик, Сироїжко, Піруетта, їхній татусь Онисим та тітонька Циннія у нашій книгарні не раз розповіда ли дітям про свої пригоди. Якось перед Великодне м вухаті друзі зібрались на веселий карнавал, але щоб насолодит ися святом, їм доведетьс я пройти складний, сповнений випробува ннями та творчими завданням и шлях. Допоможет е їм?
Реєстраці я за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел. (054) 270 19 04.
Вхід вільний. Реєстраці я обов'язкова.

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо
free image uploading

Книгарня «Є» запрошує дітей 6-12 років на знайомств о з книгою коміксів «Смурфетка» (видавницт во «Ірбіс-комікси») та іншими книгами цієї серії, а також майстер-клас із виготовле ння наукової іграшки-дзиґи та досліджен ня її властивос тей. Подія відбудеть ся 13 травня. Початок – о 12.00.

Читання дитячих коміксів – справжня захоплююч а пригода! Веселі історії в малюнках з короткими написами підкорили хлопчиків і дівчаток з багатьох країн. Такі видання пробуджую ть у дітей інтерес до читання і прекрасно підходять для дозвілля. Вони розбурхую ть уяву, допомагаю ть мріяти про великі пригоди, змушують замислити сь над важливими життєвими речами навіть найменших . Тож ми вирішили почати знайомств о з коміксами  дивовижно ю серією про улюбленці в дітей – Смурфиків .
Серед розмаїття коміксів історії з життя Смурфів стали улюбленим сюжетом для багатьох маленьких і навіть дорослих читачів. Веселі, розумні, дружні та добрі гномики - маленькі казкові істоти. Усі вони виглядают ь майже однаково: забарвлен і в синій колір, зростом з три яблука, одягнені в білі штанці з отворами для маленьких хвостиків, а на голові носять обов'язковий для смурфів атрибут - білий ковпак.
Не схожі один на одного, кожен зі своїми захопленн ями, смурфики, проте, мають дві риси, властиві всьому їхньому маленьком у народові, – доброзичл ивість та чуйність. Мабуть, саме в цьому і криється секрет їх шаленого успіху: смурфики – уособленн я всього найкращог о, що може бути в людині.
Зрозуміти таємниці життя Смурфиків допоможут ь комікси, а таємниці науки – наукові іграшки. Одну з таких – відому і загадкову дзиґу – виготовим о з учасникам и «Дитячої неділі» і з’ясуємо, як працює та чим цікавий найпрості ший гіроскоп.
Обов’язкова реєстраці я за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Адреса книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Вхід вільний.

« Последнее редактирование: 03 Май 2018, 15:08:08 от козеня »

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо
Книгарня «Є» запрошує дітей 7-12 років на знайомств о з творчістю Роальда Даля, перегляд фрагменті в фільму «Віллі Вонка і шоколадна фабрика» та розіграш книги «Чарлі і шоколадна фабрика» (Видавницт во А-ба-ба-га-ла-ма-га). Подія відбудеть ся 20 травня. Початок – о 12.00.

Подія на сторінці Книгарні у фейсбук https://www.facebook.com/events/853270984875922/

Вверх
ВВЕРХ