SumyTechService onclinic.ua

Автор Тема: Безкоштовні "Дитячі суботи"для наших діток . 7 квітня квест "Пригоди Великоднього Кролика"  (Прочитано 5239 раз)

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо
  • -Сказано: 3
  • -Получено: 208
Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 7 років на майстер-клас зі створення книжечки спогадів до 10-річчя Книгарні «Є», що відбудеть ся 23 грудня. Початок – о 14:00.

Минає 2017 рік, який приніс дорослим і малечі безліч нових відкритті в, вражень та прочитани х книжок. А ще цей рік особливий для сотень тисяч українців, адже 10 років тому відкрилас я перша Книгарня «Є» у Києві.

З нагоди 10-річчя мережі Книгарень «Є» запрошуєм о наших маленьких читачів пізнати процес книговида вництва власними руками – разом із досвідчен им майстром кожен створюват име невелику книжечку, малюватим е ілюстраці ї, писатиме спогади та цікаві тексти, а головне – дітлахи отримають приємні сувеніри з нагоди дня народженн я Книгарні «Є»!

Попередня реєстраці я – 066 424 47 68 (Наталя Лебедь).

Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо
Книгарня «Є» запрошує дітей віком 5-8 років та їхніх батьків на інтеракти вний захід «Хто співає “Тра-ля-ля”?» – вас чекає читання уривків казки Турбйорна Еґнера «Клатремус та інші звірята з лісу на пагорбі» (видавницт во «Круговерть»), заняття з музичної грамоти та майстер-клас зі створення маракаса. Захід відбудеть ся 13 січня. Початок – о 12.00.

Якщо ви ще не чули запальних пісеньок найвеселі шого у всьому світі Мишенятка Клатремус а, не смакували знаменити х імбирних пряників Зайця-пекаря, не тікали від розбишаки Лиса Мікаеля, то ви ще не бували по-справжньому у Лісі на Пагорбі. Казка, познайоми тись з якою ми пропонуєм о маленьким сумським читайлика м, – кумедна і добра історія про життя лісових мешканців, які веселятьс я, співають, працюють і намагають ся зробити свій Ліс кращим.   
Як виникає музика? Відповідь на це питання шукатимем о з учасникам и «Дитячої суботи», спробуємо видобути звуки з різномані тних музичних інструмен тів і створимо свій власний маракас. А ще багато співатиме мо, адже пісеньки Мишенятка Клатремус а та його друзів усім до душі.
Реєстраці я за номером 066 424 47 68 (Наталя Лебедь).

Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Вхід вільний.

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо

Книгарня «Є» та ГО «Центр розвитку території та соціально го маркетинг у «Триторія» запрошуют ь дітей віком від 8 років та їхніх батьків, бабусь, дідусів, братиків та сестричок на родинну гру «Загадкові та прекрасні Суми», що відбудеть ся 27 січня. Початок – о 12.00.

Маємо нагоду помандрув ати обласним центром: загадкови м, невідомим, таємничим і таким рідним. Подивитис ь іншим поглядом на звичні будинки і дворики, позагляда ти у найвіддал еніші закутки, побачити щось нове та незнане у вже давно відомому. Відчути ритм міста, послухати його голос, побачити його серце. Допоможе нам у цьому унікальна інформаці йна освітньо-краєзнавча гра-лото «Загадкові та прекрасні Суми». 120 запитань та ілюстраці й, які допомаожу ть більше дізнатися про видатних людей та краєзнавч і об’єкти міста, його минуле і теперішнє .
Не просто грати – розвивати ся, адже інтелекту альні ігри гарно розвивают ь мовленнєв і навички, інтелект, увагу, логічне мислення, здорове сприйнятт я і фотографі чну пам'ять. Навчають порівнюва ти, аналізува ти, класифіку вати, узагальню вати, розвивают ь навички роботи у команді, формують гармонійн о розвинену особистіс ть. І головне –дають змогу весело та пізнаваль но провести час з найрідніш ими нам людьми.
До участі запрошуют ься родинні команди: мінімальн а кількість – 2 учасники: дорослий+дитина, максималь на – 4.
Обов’язкова реєстраці я команд за телефоном 066 4244768 Наталка Лебедь.
Приз – комплект гри, який отримає на згадку команда-переможець.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.

Оффлайн y@nik

• Гуру форума
  • Спасибо
  • -Сказано: 685
  • -Получено: 672

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо
Книгарня «Є» та майстерня дитячих свят «Смайлик» запрошує дітей віком 5-7 років на веселий квест «Таємниця великоднь ого кролика» за мотивами книжки Женев’єви Юр’є «Веселий карнавал» (видавницт во «Читаріум»). Захід відбудеть ся 7 квітня. Початок – об 11.00.

Сумські читайлики вже знайомі з сімейство м непосидьк ів-кроликів. Кульбабка, Вогник,, Розмаринч ик, Сироїжко, Піруетта, їхній татусь Онисим та тітонька Циннія у нашій книгарні не раз розповіда ли дітям про свої пригоди. Якось перед Великодне м вухаті друзі зібрались на веселий карнавал, але щоб насолодит ися святом, їм доведетьс я пройти складний, сповнений випробува ннями та творчими завданням и шлях. Допоможет е їм?
Реєстраці я за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел. (054) 270 19 04.
Вхід вільний. Реєстраці я обов'язкова.

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо
free image uploading

Книгарня «Є» запрошує дітей 6-12 років на знайомств о з книгою коміксів «Смурфетка» (видавницт во «Ірбіс-комікси») та іншими книгами цієї серії, а також майстер-клас із виготовле ння наукової іграшки-дзиґи та досліджен ня її властивос тей. Подія відбудеть ся 13 травня. Початок – о 12.00.

Читання дитячих коміксів – справжня захоплююч а пригода! Веселі історії в малюнках з короткими написами підкорили хлопчиків і дівчаток з багатьох країн. Такі видання пробуджую ть у дітей інтерес до читання і прекрасно підходять для дозвілля. Вони розбурхую ть уяву, допомагаю ть мріяти про великі пригоди, змушують замислити сь над важливими життєвими речами навіть найменших . Тож ми вирішили почати знайомств о з коміксами  дивовижно ю серією про улюбленці в дітей – Смурфиків .
Серед розмаїття коміксів історії з життя Смурфів стали улюбленим сюжетом для багатьох маленьких і навіть дорослих читачів. Веселі, розумні, дружні та добрі гномики - маленькі казкові істоти. Усі вони виглядают ь майже однаково: забарвлен і в синій колір, зростом з три яблука, одягнені в білі штанці з отворами для маленьких хвостиків, а на голові носять обов'язковий для смурфів атрибут - білий ковпак.
Не схожі один на одного, кожен зі своїми захопленн ями, смурфики, проте, мають дві риси, властиві всьому їхньому маленьком у народові, – доброзичл ивість та чуйність. Мабуть, саме в цьому і криється секрет їх шаленого успіху: смурфики – уособленн я всього найкращог о, що може бути в людині.
Зрозуміти таємниці життя Смурфиків допоможут ь комікси, а таємниці науки – наукові іграшки. Одну з таких – відому і загадкову дзиґу – виготовим о з учасникам и «Дитячої неділі» і з’ясуємо, як працює та чим цікавий найпрості ший гіроскоп.
Обов’язкова реєстраці я за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Адреса книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Вхід вільний.

« Последнее редактирование: 03 Май 2018, 15:08:08 от козеня »

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо
Книгарня «Є» запрошує дітей 7-12 років на знайомств о з творчістю Роальда Даля, перегляд фрагменті в фільму «Віллі Вонка і шоколадна фабрика» та розіграш книги «Чарлі і шоколадна фабрика» (Видавницт во А-ба-ба-га-ла-ма-га). Подія відбудеть ся 20 травня. Початок – о 12.00.

Подія на сторінці Книгарні у фейсбук https://www.facebook.com/events/853270984875922/

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо
Книгарня «Є» запрошує дітей 7-10 років на Дитячу суботу «Маленькі історії казкового міста»: творчу зустріч з авторками книги «Маленькі історії казкового міста»  (Видавницт во «Університетська книга») Анною Коршуново ю і Світланою Качуровсь кою та майстер-клас зі створення листівок. Захід відбудеть ся 1 вересня. Початок – о 12.00.

А ви вже знайомі з Любасею Сердешною,Альтанеттою, Краєзнайк ом, Намалюйко м, Цукриком та Фонтанчик ом? Ні, це не люди. Не фантастич ні істоти, тварини або рослини…
Насправді ви бачите їх мало не щодня на вулицях міста й досі не помічали, що вони живі й кожен має свою вдачу, мрії й бажання, а ще – маленьку історію, якою хоче поділитис я зі світом.
Запрошуєм о читайликі в у чарівну подорож – знайомств о з рідним містом. Наша мандрівка буде сповнена незвичайн их знайомств та творчості . А найцікаві ше – можливіст ь поспілкув атися з авторками книжки Анною Коршуново ю та Світланою Качуровсь кою, дізнатись про нові пригоди героїв книги і створити дивовижну листівку з героями цих історій.
Реєстраці я обов’язкова за телефоном: 066 424 47 68.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/399930173869198/

Адреса книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Вхід вільний.

Оффлайн козеня

• Старожил
  • Спасибо
Книгарня «Є» та Патрульна поліція Сумської області запрошуют ь дітей 6-10 років на інтеракти вну програму «Я - свідомий пішохід» та майстер-клас з виготовле ння флікера (світловід бивача) для безпечних прогуляно к за участю працівник ів Патрульно ї поліції Сумської області. Захід відбудеть ся у суботу, 6 жовтня. Початок – о 12:00.

Знати і дотримува тися правил дорожньог о руху повинна кожна дитина ще до того, як вона самостійн е вийде з будинку – це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами нашого міста, а водіїв автотранс порту позбавити багатьох неприємно стей. Навчити наших допитливи х читайликі в правилам дорожньог о руху допоможут ь поліцейсь кі, а також казки та оповіданн я, герої яких також навчаютьс я безпечній поведінці у світі дорожньог о руху.
Запрошуєм о дітей та їхніх батьків на неформаль не спілкуван ня з вартовими громадськ ого порядку. В інтеракти вній ігровій формі поліцейсь кі навчать, як передбача ти та правильно реагувати на небезпечн і ситуації. Також з учасникам и «Дитячої суботи» власноруч виготовим о іграшки-флікери – світловід биваючі елементи, які стануть вірними охоронцям и під час вечірніх прогуляно к.

Реєстраці я за телефоном 066 424 47 68.
Подія у фб https://www.facebook.com/events/2108675205809421/

Вверх
ВВЕРХ