babyservice
matrocentr.comБезкоштовні "Дитячі суботи"для наших діток . 7 квітня квест "Пригоди Великоднього Кролика"

козеня · 95 · 9545

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн козеня

 • Старожил
 • ****
  • Сообщений: 629
  : 3   : 213
Книгарня «Є» запрошує дітей віком 5-9 років та їхніх батьків на останню в цьому році Дитячу неділю: читання книжки Старка Ульфа «Різдво у лісі» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас зі створення святкових листівок у техніці об’ємної аплікації. Захід відбудеться 23 грудня. Початок – о 12:00.

Герой цієї книжки – гном Буркотун, розсердившись через втрачену шапку і рукавиці, не хотів святкувати Різдво. Та попри буркотливий характер і невдоволення усім довкола напередодні свята Буркотун робить багато дрібних і великих добрих справ. Він рятує джмеля, який може загинути від холоду. А ще – дає прихисток кроленятам, що в завірюху відбилися від дому, шукаючи гнома, без якого Різдво не настане. Чи вдасться вухастикам зустріти свято в родинному затишку – діти дізнаються під час читання різдвяної казки відомого шведського письменника Ульфа Старка, яку дивовижно проілюструвала Ева Еріксон.

Ну, і продовжуємо готуватись до різдвяних свят: аби потішити найрідніших власноруч створеними подарунками, під час Дитячої неділі виготовимо з дітками оригінальні святкові листівки у техніці об’ємна аплікація.
Реєстрація за номером 066 424 47 68.


Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.
« Последнее редактирование: 22 Декабрь 2018, 09:50:15 от козеня »


Оффлайн козеня

 • Старожил
 • ****
  • Сообщений: 629
  : 3   : 213
Книгарня «Є» запрошує дітей віком 5-8 років та їхніх батьків на інтерактивний захід «Хто співає “Тра-ля-ля”?» – вас чекає читання уривків казки Турбйорна Еґнера «Клатремус та інші звірята з лісу на пагорбі» (видавництво «Круговерть»), заняття з музичної грамоти та майстер-клас зі створення маракаса. Захід відбудеться 13 січня. Початок – о 12.00.

Якщо ви ще не чули запальних пісеньок найвеселішого у всьому світі Мишенятка Клатремуса, не смакували знаменитих імбирних пряників Зайця-пекаря, не тікали від розбишаки Лиса Мікаеля, то ви ще не бували по-справжньому у Лісі на Пагорбі. Казка, познайомитись з якою ми пропонуємо маленьким сумським читайликам, – кумедна і добра історія про життя лісових мешканців, які веселяться, співають, працюють і намагаються зробити свій Ліс кращим.   
Як виникає музика? Відповідь на це питання шукатимемо з учасниками «Дитячої суботи», спробуємо видобути звуки з різноманітних музичних інструментів і створимо свій власний маракас. А ще багато співатимемо, адже пісеньки Мишенятка Клатремуса та його друзів усім до душі.
Реєстрація за номером 066 424 47 68 (Наталя Лебедь).


Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.Оффлайн козеня

 • Старожил
 • ****
  • Сообщений: 629
  : 3   : 213

Книгарня «Є» та ГО «Центр розвитку території та соціально го маркетинг у «Триторія» запрошуют ь дітей віком від 8 років та їхніх батьків, бабусь, дідусів, братиків та сестричок на родинну гру «Загадкові та прекрасні Суми», що відбудеть ся 27 січня. Початок – о 12.00.

Маємо нагоду помандрув ати обласним центром: загадкови м, невідомим, таємничим і таким рідним. Подивитис ь іншим поглядом на звичні будинки і дворики, позагляда ти у найвіддал еніші закутки, побачити щось нове та незнане у вже давно відомому. Відчути ритм міста, послухати його голос, побачити його серце. Допоможе нам у цьому унікальна інформаці йна освітньо-краєзнавча гра-лото «Загадкові та прекрасні Суми». 120 запитань та ілюстраці й, які допомаожу ть більше дізнатися про видатних людей та краєзнавч і об’єкти міста, його минуле і теперішнє .
Не просто грати – розвивати ся, адже інтелекту альні ігри гарно розвивают ь мовленнєв і навички, інтелект, увагу, логічне мислення, здорове сприйнятт я і фотографі чну пам'ять. Навчають порівнюва ти, аналізува ти, класифіку вати, узагальню вати, розвивают ь навички роботи у команді, формують гармонійн о розвинену особистіс ть. І головне –дають змогу весело та пізнаваль но провести час з найрідніш ими нам людьми.
До участі запрошуют ься родинні команди: мінімальн а кількість – 2 учасники: дорослий+дитина, максималь на – 4.
Обов’язкова реєстраці я команд за телефоном 066 4244768 Наталка Лебедь.
Приз – комплект гри, який отримає на згадку команда-переможець.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.Оффлайн козеня

 • Старожил
 • ****
  • Сообщений: 629
  : 3   : 213
Книгарня «Є» та майстерня дитячих свят «Смайлик» запрошує дітей віком 5-7 років на веселий квест «Таємниця великоднь ого кролика» за мотивами книжки Женев’єви Юр’є «Веселий карнавал» (видавницт во «Читаріум»). Захід відбудеть ся 7 квітня. Початок – об 11.00.

Сумські читайлики вже знайомі з сімейство м непосидьк ів-кроликів. Кульбабка, Вогник,, Розмаринч ик, Сироїжко, Піруетта, їхній татусь Онисим та тітонька Циннія у нашій книгарні не раз розповіда ли дітям про свої пригоди. Якось перед Великодне м вухаті друзі зібрались на веселий карнавал, але щоб насолодит ися святом, їм доведетьс я пройти складний, сповнений випробува ннями та творчими завданням и шлях. Допоможет е їм?
Реєстраці я за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел. (054) 270 19 04.
Вхід вільний. Реєстрація обов'язкова.


Оффлайн козеня

 • Старожил
 • ****
  • Сообщений: 629
  : 3   : 213
free image uploading

Книгарня «Є» запрошує дітей 6-12 років на знайомство з книгою коміксів «Смурфетка» (видавництво «Ірбіс-комікси») та іншими книгами цієї серії, а також майстер-клас із виготовлення наукової іграшки-дзиґи та дослідження її властивостей. Подія відбудеться 13 травня. Початок – о 12.00.

Читання дитячих коміксів – справжня захоплююча пригода! Веселі історії в малюнках з короткими написами підкорили хлопчиків і дівчаток з багатьох країн. Такі видання пробуджують у дітей інтерес до читання і прекрасно підходять для дозвілля. Вони розбурхують уяву, допомагають мріяти про великі пригоди, змушують замислитись над важливими життєвими речами навіть найменших. Тож ми вирішили почати знайомство з коміксами  дивовижною серією про улюбленців дітей – Смурфиків.
Серед розмаїття коміксів історії з життя Смурфів стали улюбленим сюжетом для багатьох маленьких і навіть дорослих читачів. Веселі, розумні, дружні та добрі гномики - маленькі казкові істоти. Усі вони виглядають майже однаково: забарвлені в синій колір, зростом з три яблука, одягнені в білі штанці з отворами для маленьких хвостиків, а на голові носять обов'язковий для смурфів атрибут - білий ковпак.
Не схожі один на одного, кожен зі своїми захопленнями, смурфики, проте, мають дві риси, властиві всьому їхньому маленькому народові, – доброзичливість та чуйність. Мабуть, саме в цьому і криється секрет їх шаленого успіху: смурфики – уособлення всього найкращого, що може бути в людині.
Зрозуміти таємниці життя Смурфиків допоможуть комікси, а таємниці науки – наукові іграшки. Одну з таких – відому і загадкову дзиґу – виготовимо з учасниками «Дитячої неділі» і з’ясуємо, як працює та чим цікавий найпростіший гіроскоп.
Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).Адреса книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.

 
« Последнее редактирование: 03 Май 2018, 15:08:08 от козеня »

Оффлайн козеня

 • Старожил
 • ****
  • Сообщений: 629
  : 3   : 213
Книгарня «Є» запрошує дітей 7-12 років на знайомство з творчістю Роальда Даля, перегляд фрагментів фільму «Віллі Вонка і шоколадна фабрика» та розіграш книги «Чарлі і шоколадна фабрика» (Видавництво А-ба-ба-га-ла-ма-га). Подія відбудеться 20 травня. Початок – о 12.00.Подія на сторінці Книгарні у фейсбук https://www.facebook.com/events/853270984875922/


Оффлайн козеня

 • Старожил
 • ****
  • Сообщений: 629
  : 3   : 213
Книгарня «Є» запрошує дітей 7-10 років на Дитячу суботу «Маленькі історії казкового міста»: творчу зустріч з авторками книги «Маленькі історії казкового міста»  (Видавництво «Університетська книга») Анною Коршуновою і Світланою Качуровською та майстер-клас зі створення листівок. Захід відбудеться 1 вересня. Початок – о 12.00.

А ви вже знайомі з Любасею Сердешною,Альтанеттою, Краєзнайком, Намалюйком, Цукриком та Фонтанчиком? Ні, це не люди. Не фантастичні істоти, тварини або рослини…
Насправді ви бачите їх мало не щодня на вулицях міста й досі не помічали, що вони живі й кожен має свою вдачу, мрії й бажання, а ще – маленьку історію, якою хоче поділитися зі світом.
Запрошуємо читайликів у чарівну подорож – знайомство з рідним містом. Наша мандрівка буде сповнена незвичайних знайомств та творчості. А найцікавіше – можливість поспілкуватися з авторками книжки Анною Коршуновою та Світланою Качуровською, дізнатись про нові пригоди героїв книги і створити дивовижну листівку з героями цих історій.
Реєстрація обов’язкова за телефоном: 066 424 47 68.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/399930173869198/

Адреса книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.
Оффлайн козеня

 • Старожил
 • ****
  • Сообщений: 629
  : 3   : 213
Книгарня «Є» та Патрульна поліція Сумської області запрошують дітей 6-10 років на інтерактивну програму «Я - свідомий пішохід» та майстер-клас з виготовлення флікера (світловідбивача) для безпечних прогулянок за участю працівників Патрульної поліції Сумської області. Захід відбудеться у суботу, 6 жовтня. Початок – о 12:00.

Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина ще до того, як вона самостійне вийде з будинку – це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами нашого міста, а водіїв автотранспорту позбавити багатьох неприємностей. Навчити наших допитливих читайликів правилам дорожнього руху допоможуть поліцейські, а також казки та оповідання, герої яких також навчаються безпечній поведінці у світі дорожнього руху.
Запрошуємо дітей та їхніх батьків на неформальне спілкування з вартовими громадського порядку. В інтерактивній ігровій формі поліцейські навчать, як передбачати та правильно реагувати на небезпечні ситуації. Також з учасниками «Дитячої суботи» власноруч виготовимо іграшки-флікери – світловідбиваючі елементи, які стануть вірними охоронцями під час вечірніх прогулянок.

Реєстрація за телефоном 066 424 47 68.
Подія у фб https://www.facebook.com/events/2108675205809421/
Оффлайн козеня

 • Старожил
 • ****
  • Сообщений: 629
  : 3   : 213
Книгарня «Є» запрошує дітей 5-8 років на Дитячу суботу – читання казки Юрія Винничука «Цукровий Півник» та майстер-клас з пластилін ової аплікації . Захід відбудеться 3 листопада . Початок – о 12:00. Участь БЕЗКОШТОВ НА, реєстраці я ОБОВ'ЯЗКОВА!!!Реєстраці я за телефоном 066 424 47 68 Наталя

Золотисти й Цукровий Півник втікає з вітрини цукерково ї крамниці, щоб потрапити до Хлопчика, якому він так сподобавс я. Але світ не завжди прихильни й до наївних і трепетних героїв, тому на Півника чекає ціла навала непростих випробува нь... Намалював казку улюблений ілюстрато р українськ ої малечі Кость Лавро.
Створити своїх власних цукрових півників у незвичайн ій техніці матимуть нагоду і учасники Дитячої суботи під час майстер-класу.


Адреса книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.
« Последнее редактирование: 01 Ноябрь 2018, 14:59:43 от козеня »


Оффлайн козеня

 • Старожил
 • ****
  • Сообщений: 629
  : 3   : 213
Дитяча неділя для дітей 7-10 років. Читання книжки «Вогонь!» серії «Лицар-Дракон» та майстер-клас з виготовлення новорічних ліхтариків (Суми)
Дата: 16.12.2018    12:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 7-10 років на читання книжки книги Кайла М’юборна і Донована Бікслі  «Вогонь!» серії «Лицар-Дракон» (видавництво «Ранок») та майстер-клас з виготовлення новорічних ліхтариків. Захід відбудеться 16 грудня. Початок – о 12:00.

Мерек та його батьки – дракони. Проте середньовічні люди ставляться до драконів, м’яко кажучи, не дуже люб’язно, а тому родина змушена жити в людській подобі. У пошуках спокійного життя вони оселяються в невеличкому селі. Та чи надовго їм вдасться зберегти свою таємницю в цьому місці?
Крім того, побуваємо у віртуальній подорожі країнами світу, познайомимось з різдяно-новорічними традиціями різних народів. А на згадку про цей день виготовимо різдвяні ліхтарики, які є символом китайського нового року.
Реєстрація за телефоном 066 424 47 68.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.Оффлайн козеня

 • Старожил
 • ****
  • Сообщений: 629
  : 3   : 213
Книгарня «Є» запрошує дітей віком 5-9 років та їхніх батьків на останню в цьому році Дитячу неділю: читання книжки Старка Ульфа «Різдво у лісі» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас зі створення святкових листівок у техніці об’ємної аплікації. Захід відбудеться 23 грудня. Початок – о 12:00.

Герой цієї книжки – гном Буркотун, розсердившись через втрачену шапку і рукавиці, не хотів святкувати Різдво. Та попри буркотливий характер і невдоволення усім довкола напередодні свята Буркотун робить багато дрібних і великих добрих справ. Він рятує джмеля, який може загинути від холоду. А ще – дає прихисток кроленятам, що в завірюху відбилися від дому, шукаючи гнома, без якого Різдво не настане. Чи вдасться вухастикам зустріти свято в родинному затишку – діти дізнаються під час читання різдвяної казки відомого шведського письменника Ульфа Старка, яку дивовижно проілюструвала Ева Еріксон.

Ну, і продовжуємо готуватись до різдвяних свят: аби потішити найрідніших власноруч створеними подарунками, під час Дитячої неділі виготовимо з дітками оригінальні святкові листівки у техніці об’ємна аплікація.
Реєстрація за номером 066 424 47 68.


Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.