Сумытехсервис

Автор Тема: КЗ СОР "Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю "Барса" ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!!  (Прочитано 1099 раз)

Оффлайн Ларик

• Новичок
  • *
  • Спасибо
  • -Сказано: 0
  • -Получено: 0
ЗАПРОШУЄМ О НА НАВЧАННЯ до ліцею-інтернату фізично активних, спортивни х учнів 7-11 класів для навчання та спортивно го розвитку з видів спорту - футбол та біатлон. Навчання, проживанн я, харчуванн я та обмундиру вання для наших ліцеїстів БЕЗКОШТОВ НЕ!!!! За результат ами конкурсно го відбору з фізичної та спеціальн ої підготовк и Ваші діти будуть зарахован і до складу учнів ліцею-інтернату!
За більш детальною інформаці єю можете звертатис ь за телефоном (0542) 701-654 або за адресою закладу: м.Суми, вул.Приво кзальна 2/1

Оффлайн Lyudmyla

• Гуру форума
  • Спасибо
  • -Сказано: 996
  • -Получено: 985
У вас направлен ие только футбол и биатлон сейчас ? или в принципе других не будет?

Оффлайн demyana

• Гуру форума
  • Спасибо
  • -Сказано: 361
  • -Получено: 569
У вас є просто секція футболу? З якого віку приймають дітей?

Оффлайн TaTa 2012

• Старожил
  • Спасибо
  • -Сказано: 557
  • -Получено: 433
  • Реальное имя: Tatiana
А нужно, чтобы ребёнок уже занимался этим видом спорта или не обязатель но? У нас спортивна я акробатик а (3 взрослый разряд), ещё 4класс,интересуюсь на будущее. И принимают и мальчиков,  и девочек?

Оффлайн Lyudmyla

• Гуру форума
  • Спасибо
У вас є просто секція футболу? З якого віку приймають дітей?
та  українськ ою  ж написано - учнів 7-11 класів!
І як ви уявляєте  собі комунальн их заклад обласного  підпорядк ування ліцей-інтернет-  " секція"  :ng18:

Оффлайн demyana

• Гуру форума
  • Спасибо
  • -Сказано: 361
  • -Получено: 569
та  українськ ою  ж написано - учнів 7-11 класів!
І як ви уявляєте  собі комунальн их заклад обласного  підпорядк ування ліцей-інтернет-  " секція"  :ng18:
Аналогічно Журавлику, що саме смішно? Реклама на нові напрями роботи. Досі Барса не працювала? Проїжджаю чи поряд, бачила заняття дітей досить раннього віку.

Оффлайн Ларик

• Новичок
  • *
  • Спасибо
А нужно, чтобы ребёнок уже занимался этим видом спорта или не обязатель но? У нас спортивна я акробатик а (3 взрослый разряд), ещё 4класс,интересуюсь на будущее. И принимают и мальчиков,  и девочек?
Бажано, щоб дитина мала уявлення про той чи інший вид спорту, була фізично розвинена, активна та не мала медичних протипока зань, наявність розряду тільки плюс для дитини на конкурсно му випробува нні.... на сьогодніш ній день обрано лише два види спорту, в подальшом у плануєтьс я введення інших направлен ь. Дівчата біатлоніс ти в нас є

Оффлайн Ларик

• Новичок
  • *
  • Спасибо
Аналогічно Журавлику, що саме смішно? Реклама на нові напрями роботи. Досі Барса не працювала? Проїжджаю чи поряд, бачила заняття дітей досить раннього віку.
ДЮСШ Барса (позашкілл я) ніякого відношенн я до КЗ СОР ОЛІСП Барса не має...це дві структури, які працюють окремо. В нашому закладі учні 7-11 класів і навчаютьс я, і тренуютьс я, і проживают ь

Оффлайн Ларик

• Новичок
  • *
  • Спасибо
У вас направлен ие только футбол и биатлон сейчас ? или в принципе других не будет?
На сьогодніш ній день лише два вида спорту, в майбутньо му плануютьс я й інші

Оффлайн Ларик

• Новичок
  • *
  • Спасибо
КЗ СОР ОЛІСП Барса має сторінку на фейсбуці https://www.facebook.com/LiceyBarsa/   
а також сайт https://magazin1403.wixsite.com/barsa-sumy

Оффлайн y@nik

• Гуру форума
  • Спасибо
  • -Сказано: 683
  • -Получено: 657

Оффлайн Lyudmyla

• Гуру форума
  • Спасибо
КЗ СОР ОЛІСП Барса має сторінку на фейсбуці https://www.facebook.com/LiceyBarsa/   
а також сайт https://magazin1403.wixsite.com/barsa-sumy
прекрасно! очень радует, что в нашем городе открывают ся подобные заведения!

Вверх
ВВЕРХ