babyservice
Onclinic

Обласна дитяча клінічна лікарня м.Суми

avrm · 9 · 893

Оффлайн avrm

• Гуру форума
    : 2303   : 2811
Награды За активное участие в развитии сайта
Доброго дня!
Почалася реформа. Багато керівників лікарень стверджують, що всі ліки є в  наявності. Чи так це, прошу відповісти на питання опитування. Дякую.
« Последнее редактирование: 19 Август 2020, 18:10:35 от avrm »

Оффлайн avrm

• Гуру форума
Шановні батьки! Намагаємося поліпшити забезпечення медикаментами у лікарні. Треба мати інформацію від бітьків. Це ж анонімно. Дякую.

Оффлайн demyana

• Гуру форума
    : 519   : 707
Опитування тільки дитячого лікування стосується? Операція для дорослого з прогнозованих лікарем 15 тис вилилася в 80 - виявляється, держава гарантує шунт хворому,  але лише один. А якщо треба два, то реформа в дії: хочеш жити,  плати

Оффлайн avrm

• Гуру форума
 :imp: і як можна побороти систему?

Оффлайн demyana

• Гуру форума
:imp: і як можна побороти систему?

Не знаю. Я б для початку ввела десь вимогу людям із хворим серцем хоч не озвучувала цих сум. Потім пенсіонера з пенсією 2 тис ще довелося силою вмовляти лікуватися. Ще й підкреслюють,  що півроку тому безкоштовно,  а тепер тільки так...

Оффлайн avrm

• Гуру форума
Не знаю. Я б для початку ввела десь вимогу людям із хворим серцем хоч не озвучувала цих сум. Потім пенсіонера з пенсією 2 тис ще довелося силою вмовляти лікуватися. Ще й підкреслюють,  що півроку тому безкоштовно,  а тепер тільки так...
стосовно безкоштовно півроку тому - мені здається , що це неправда. А якщо передзвонити в НСЗУ та спитати стосовно Вашого випадку? В деяких випадках повертали витрачені кошти хворому...

Оффлайн demyana

• Гуру форума
стосовно безкоштовно півроку тому - мені здається , що це неправда. А якщо передзвонити в НСЗУ та спитати стосовно Вашого випадку? В деяких випадках повертали витрачені кошти хворому...

Дякую за увагу.  Безкоштовно не лікування,  а шунти надавали.

Оффлайн avrm

• Гуру форума
а лікування за кошти  хворого?  :imp:

Оффлайн demyana

• Гуру форума
а лікування за кошти  хворого?  :imp:

За великим рахунком реформу пригальмували, сам факт лікування поки що безкоштовний (консультація, перебування в стаціонарі і тд). Але сама операція була безкоштовна. Платили за ліки, як і зараз. А сама операція, а найближче - шунт - були безкоштовними