Дерматолог Кулемза

Как долго нужно кормить малыша грудью?

Alice · 565 · 30877

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline demyana

• Гуру форума
    : 549   : 737
Проводились. В голодоморе выжили сильнейшие.
Каждый ВСЕГДА имеет право делать то, что считает нужным. Каждый делает выбор на основании имеющейся у него информации. Если мало или не верится нужно проверять.  Я, например, старшую отучила в 1,4 из-за дурацкой мысли, что нельзя кормить и купаться в море. Сейчас я бы уже этого не сделала.

Про величезну кількість забобонів - це точно! Мені, наприклад, казали, що перший раз прикладати треба до правої груді, щоб дитина була правша 😀 Мало того, що дискримінують лівшів, так ще і груди винні))))) І про всяк випадок - не підтвердилось))

Досліджень залежності здоров'я у старості та тривалості чи взагалі наявності ГВ не проводилося, бо це надзвичайно складний організаційно лонгетюд, коли треба велику вибірку конкретних немовлят простежити від правильного ГВ до смерті. Так навіть правила формування самої вибірки важко дотримуватися, бо в кожній країні свої умови. Якщо говорити про Африку, де не вистачає їжі і основне - води, то там і без досліджень ясно, що постійно спрагла дитина буде менш здорова.
Реальні дослідження були про проникнення алкоголю в грудне молоко і про потенційну шкоду алкоголю навіть в найменших дозах для здоров'я дитини. Наприклад, багато моїх знайомих, які годували дуже тривалий час, вважали нормальним випити стаканчик перед годуванням.В моєму випадку, наприклад, на фоні ГВ відбулася нова вагітність, яку потрібно булосупроводжувати гормональною підтримкою. Я абсолютно впевнена, що для імунітету своєї дитини зробила абсолютно все вірно, припинивши ГВ.
І все-таки вважаю доречним завершити нашу дискусію. Бо вона упирається у проблему не лише свободи дії, але і свободи думки. Не лише робити за своїм рішенням, але і знати, що до її думки ставляться толерантно для наших жінок важливо) а праві всі мами- і хто годував молоком, і хто сумішшю, і до будь-коли, навіть якщо під тиском стереотипів щось пішло не по плану . Не важливо. Просто мами, які зробили все можливе для дитини.

Offline shelly

• Гуру форума
    • Стать:Жіноча
    : 112   : 1122
И всё-таки пора нашим женщинам информацию принимать к сведению, а решение выносить исходя из целесообразности для себя и своей семьи, не обращая внимание кто что подумает. И не только  в контексте ГВ.

Offline Molly

• Гуру форума
    : 500   : 741
    • http://kinder.sumy.ua
  • Реальное имя: Ирина
кормила до 2,5 лет ,почти отвыкли.потом летели рейс сильно задержали и грудь спасла, снова привязалась.до 3х лет в итоге ,но это же не кормление уже в 3 года а так, бонус)
мне на работу не нужно было спешить, в перелетах очень удобно кормить ,моральной травмы отлучения нет т к ребенок все понимает уже, может мальчикам не стоит так долго, но я очень рада, что смогла так долго использовать свой ресурс :ng18:
хотя были проблемы с молоком и врач советовал докармливать, я чаще грудь давала и все наладилось. купила пачку каши и выбросила :10:
постарайтесь кормить , сейчас столько химии и тд и вода плохая пугают и воздух :protiv:
а от мамы же самое лучшее.
если есть молоко-пользуйтесь! по ситуации сами увидите, когда будет подходящий момент для отлучения! не знаю детей до школы кормящихся :ng18:

Offline Милана-

• Новичок
  • *
    : 0   : 0
Пока сам не откажется)
Не меньше, чем до года.
Сама кормила долго, больше 2 лет)Не жалею.

Offline АленаS

• Пользователь
  • **
    : 4   : 3
  • Реальное имя: Алена
Бросили в 1 год и 9 мес. ( за два месяца до садика) :girlwacko: